Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Yugo 55

Се продава од: srdjan 28 ноем. 18:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Yugo
Модел
Yugo 55
yugo 55 plin atest 1989 registr do 30 11 2018
Leaflet
Кон почеток