Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Yugo 55

550 ЕУР

Се продава од: Ljubisa 28 јул. 11:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 1.180 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Smallcar
Марка
Yugo
Модел
Yugo 55
Kolata e vo odlicna sostojba cuvana domakinski ima vgradeno plinski ured so ates raboti i na benzin i plin moze i zamena za poveke info: 071261127
Ljubisa
071261127
Leaflet
Кон почеток