Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Yugo 55

Се продава од: jane 03 дек. 02:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Smallcar
Марка
Yugo
Модел
Yugo 55
se prodava yugo 55
Leaflet
Кон почеток