Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Yugo 55

300 ЕУР

Се продава од: Никола 22 ноем. 14:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Стил на каросерија
Седан
Марка
Yugo
Модел
Yugo 55
Продавам Yugo 55 (1990 год.),во возна состојба,со плински уред,нерегистрирано
Никола
070-253-568
Leaflet
Кон почеток