Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Yugo Florida

850 ЕУР

Се продава од: Весна 07 мај 13:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Yugo
Модел
Yugo 55
Се продава југо флорида,на плин со атест, регистрирана до мај месец 2021г. Телефон за контакт: 071 765 594
Весна
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации