Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

YUGO KORAL 65

650 ЕУР

Се продава од: Irena 28 фев. 12:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Седан
Марка
Yugo
Модел
Yugo 65
Jugoto ima nov motor i novi gumi se e smeneto.Ednostavno pali vozi.
Leaflet
Кон почеток