Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Yugo 65 1.3 Atest Plin

550 ЕУР

Се продава од: димитар 20 фев. 17:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Yugo
Модел
Yugo 65
со атестиран плин внесен во сообраќајна, регистрирано.Машината спие,сочуван ентериер.регистрирано до 17.06.2017
цената не е фиксна
димитар
076591542
Кон почеток