Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Yugo Florida -90

20 000 МКД

Се продава од: Tomislav 07 мар. 21:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Yugo
Модел
Yugo 65
Се продава Yugo Florida 1.4
Tomislav
075 926 499
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации