Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Yugo Florida -90

20 000 МКД

Се продава од: Tomislav 07 мар. 21:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Yugo
Модел
Yugo 65
Се продава Yugo Florida 1.4
Tomislav
075 926 499
Кон почеток