Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Yugo 65 Florida

720 ЕУР

Се продава од: Борче 14 дек. 13:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Yugo
Модел
Yugo 65
Продавам југо флорида 1992 година, плин со атест, регистрирана до април 2020.
Борче
071765594
Leaflet
Кон почеток