Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Yugo 65

600 ЕУР

Се продава од: Zenel 03 дек. 10:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Струга
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Yugo
Модел
Yugo 65
Jogo 65 1.3 benzin
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации