Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Yugo 65

550 ЕУР

Се продава од: Zenel 10 дек. 22:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Струга
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Yugo
Модел
Yugo 65
Jugo 65
Leaflet
Кон почеток