Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Yugo 65 -89

400 ЕУР

Се продава од: Pero 17 јул. 19:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Yugo
Модел
Yugo 65
Se prodava Yugo 65 koral,za poveke info javete se na 076829338 Pero.
Leaflet
Кон почеток