Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Yugo Tempo 1.1

850 ЕУР

Се продава од: Marko 10 дек. 02:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Yugo
Модел
Yugo Tempo
Prv sopstvenik , prva boja ,realna kilometraza. Registrirano do 21.06.2020.
Redovno odrzuvano vo odlicna sostojba i socuvana vnatresnost.
Cenata e fiksna.
Leaflet
Кон почеток