Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Yugo Tempo 1.1i

Се продава од: Mario 10 фев. 20:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Hatchback
Марка
Yugo
Модел
Yugo Tempo
Се продава Yugo 55 Tempo во многу добра состојба , регистрирано цела година до 24.12.2017 ,со направен сервис . Нема нисто оштетено на него - прв сопственик . За подетални инф. јавете се на 078245296.
Leaflet
Кон почеток