Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Zastava 101 po povolna cena

450 ЕУР

Се продава од: Nikola Krstevski 18 апр. 17:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Кавадарци
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Zastava
Модел
101
Zastava 101, Bela boja, Benzinec, Racen menjac.
Vozena e poveke na lozje i ne e koristena mnogu.
Ve molime javete se za poveke informacii na telefonskiot broj. Cenata ne e fiksna!

Nikola Krstevski
071234826
Leaflet
Кон почеток