Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Zastava 101

300 ЕУР

Се продава од: гуми 22 мај 14:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Zastava
Модел
101
се продава застава 101 прв газда, со поминати 118000км ,не удирана, фарбана, мотор ремонтиран , во возна состојба
гуми
075753388
Leaflet
Кон почеток