Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Zastava 750 Fico vo odlicna sostojba

3 400 ЕУР

Се продава од: marjan 01 авг. 14:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Zastava
Модел
750
se prodava zastava 750 fico od prv gazda prva farba
1979 god
Leaflet
Кон почеток