Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ZASTAVA 750 -80

250 ЕУР

Се продава од: SASKO 31 мар. 08:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Штип
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Zastava
Модел
750
PALI VOZI REG DO 15 05 2016
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации