Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Zastava 101 -84

15 000 МКД

Се продава од: dejan 11 дек. 02:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Zastava
Модел
Florida
A-test plinski ured
Leaflet
Кон почеток