Објавени: фев. 15 2024 06:35

Alfa Romeo 156 2.5 v6 24v Busso

ЕУР

Објавени: фев. 15 06:35
Прегледи: 95
Se prodava Alfa Romeo 156 2.5 v6 24v busso motor 190hp kolata e vo odlicna sostojba za godinite istecena registracija so full oprema :
- Klimatronik
- Siber
- Kozen enterien so greaci na predni sedista
- El. Stakla
- El. Retrevizori
- Maglenki
- OZ Felgi 17inc
- Centralno na dalecinsko
- Drven volan
- Follow me home
Kolata ne e nova si ima nekoi sitnici ali za godinite e odlicna i kompletno tehnicki ispravna ni da tropne ni da krcne, unikaten zvuk koj imal busso znae mnogu e brza samo za meraklii na Alfa Romeo
Za poveke informacii 078212567
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
95
078212567

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации