Оглас од претпријатие Објавени: апр. 11 2024 11:13

Alfa Romeo 159 1.9 JTDm

ЕУР

Објавени: апр. 11 11:13
Прегледи: 268
Се продава Alfa Romeo 159 од 2008 година 110kw/150ks, 1.9 дизел, 6-степен рачен менувач, поминати 261 800 km, а од опрема поседува
- ABS
- ESP
- Серво волан
- Двозонска клима
- Темпомат
- Централна брава
- Електрика на прозори
- Електрика на ретровизори
- Светла за магла
- Радио CD, Bluetooth
- паркинг сензори
- навигација
- Алуминиумски бандаши
Возилото е редовно сервисирано и регистрирано до 14 март, 2024 година.
Опис на линк

Avto Cajka

Golem izbor na polovni vozila, novi vozila od gamata na Peugeot,Hyundai, Toyota, Ford i Honda, zamena staro za novo i staro za staro, avtoservis i avtolimarija, golem izbor na gumi i avto stakla za site vidovi vozila
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Golem izbor na polovni vozila, novi vozila od gamata na Peugeot,Hyundai, Toyota, Ford i Honda, zamena staro za novo i staro za staro, avtoservis i avtolimarija, golem izbor na gumi i avto stakla za site vidovi vozila
268

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации