Оглас од претпријатие Објавени: фев. 22 2024 12:57

Alfa Romeo MiTo 1.4 benzin

ЕУР

Објавени: фев. 22 12:57
Прегледи: 186
-Nov Uvoz 🇩🇪🇩🇪🇩🇪
-Plateni Davacki Do Registracija
-1.4 Benz 58 KW Motor
-2009 God
-Klima
-Elektrika na Stakla
-Elektrika na Retrovizor
-Novi Gumi so Aluminski Bandasi
-Senzor za Dozd
-143000 km Garantirani
-Dva Kluca
-4950€
-☎️071388988
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации