Објавени: ноем. 17 2023 01:34

AUDI Q8 5.0 TDI QUATRO S-LINE MATRIX 22 INCH

ЕУР

Објавени: ноем. 17 01:34
Прегледи: 73
AUDI Q8 5.0 TDI 2019 210KW SO 110.000KM, FULL ISTORIJA VO AUDI, NAJFULL OPREMA ,QUATRO, S-LINE, MATRIX ,22 INCH BANDASI SO NOVI GUMI, VAKUM, DIGITAL, SITE BEZBEDNOSNI SISTEMI , ELEKTRICNA KUKA I SE OSTANATO... VOZILOTO E MAKSIMALNO ZACUVANO. POVEKE INFO NA 071227346 ILI 070322883
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
73
070322883

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации