Оглас од претпријатие Објавени: јун. 26 2022 10:06

AUDI A3 SPORTBECK 2.0 TDI QUATTRO DINAMIK OPREMA

Објавени: јун. 26 10:06
Прегледи: 3
-AUDI A3 2.0 TDI FUL OPREMA---
-QUATTRO
-6 BRZINI
-KLIMATRONIK
-ALUMINIUMSKI BANDASI
-SPORT LINE MODEL
-KOZEN VOLAN TROKRAK
-CD RADIO FABRICKO
-TEMPOMAT
-SERVO-
-CENTRALNO SO DALECINSKO-
-6 X AIR BEG-
-ELEKTRIKI NA PROZORI-
-NOVI GUMI-
-HALOGENI-
-ASR-
-ABS-
-BORD KOMPJUTER-
-EURO 4 MOTOR-
KOLATA E DONESENA OD ITALIJA PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA
-CENA PO DOGOVOR.
-IMAME POGOLEM IZBOR NA VOZILA-

KOLITE SE SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA I SE SO FUL OPREMA.
---AUTO PLAC MIKI---
Опис на линк

AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA

Директен увоз на автомобили од Италија.
Автомобилите се со сите платени давачки до регистрација.(Царина, Тиф,Хомологација и преведени документи). Ваше останува само регистрација
Ауто АВАНГАРДЕ располага со различни марки на автомобили без конкуренција во цена и квалитет !!!!
Авто плацот се наоѓа на влезот во Крива паланка !!!
Посети ја страната на нашата продавница

Ул.Моша Пијаде Бр.6 Крива Паланка Прикажи на мапата

071/323-626 071/611-389

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Директен увоз на автомобили од Италија.
Автомобилите се со сите платени давачки до регистрација.(Царина, Тиф,Хомологација и преведени документи). Ваше останува само регистрација
Ауто АВАНГАРДЕ располага со различни марки на автомобили без конкуренција во цена и квалитет !!!!
Авто плацот се наоѓа на влезот во Крива паланка !!!

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации