Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 11 2023 01:09

AUDI A3 1.9 TDI 105 KS S-LINE LED XENON - 10..MT Auto

ЕУР

Објавени: ноем. 11 01:09
Прегледи: 271
AUDI A3 1.9 TDI 105 KS FEJSLIFT SPORTBACK S-LINE

- NOV UVOZ MILANO ITALY SERVISNA KNISKA, 2 KLUCEVI
- 168000 KM !!! BUKVALNO KAKO OD SALON ! ! ! MT AUTO
NAPOMENA: 100% GARANCIJA ZA KM ! ! !

- LED FAROVI LED STOPOVI
- FABRICKI BI XENON
- KLIMATIK(LADI PERFEKTNO)
- AUX SD CARD
- TEMPOMAT
- BLUETOOTH + TELEFON
- ALU BANDAZI SO NOVI GUMI
- SERVO VOLAN SO PODESUVANJE VO SITE NASOKI
- AUDI SOUND SISTEM 8 ZVUCNICI, POJACALO I WOOFER
- 8 AIRBAGS
- HROM LAJSNI
- ABS,- ESP,- SRS,
- SENZORI ZA DOZD
- ABBLEND SISTEM NA RETROVIZORI
- GREACI VO RETROVIZORI
- MULTI FUNKCIONALEN BORD KOMPJUTER
- EL RETROVIZORI SO PODESUVANE I AVTOMATSKO ZATEMNUVANJE
- EL STAKLA SO MOZNOST ZA ZATVARANE I OTVARANE SO KLUCOT
- HALOGENKI
- NAJDOBRIOT MOTOR NA AUDI 1.9 SO POTROUVACKA 5 l/100 KM
- NE E UDIRANA NE E FARBANA NEMA GREBANI KOPCINJA NEMA GREBANICI
- KOLATA E NA REALNI ** 168000 KM **
- SITE DELOVI SE ORIGINANI: STAKLA, FAROVI, STOPOVI NEMA NISTO MENUVANO
- MNOGU STEGNATO PODVOZJE MOTOR RABOTI PERFEKTNO
** KOLATA E KAKO NOVA, NEMA GREBANI KOPCINJA, NEMA OSTETEN ENTERIER SE E ORIGINALNO KAKO OD SALON
** BEZ NIEDNA ZABELESKA, KAKO NOVA ! ! ! UNIKAT SAMO VO MT AUTO

NOV UVOZ....ITALY.. PLATENO DAVACKI

---- BEZ ZAMENI ---

LOKACIJA: Izlez na Ohrid sprema Bitola na 200m do benziskata Makpetrol. UL. 15-TI KORPUS OHRID
076877333
Опис на линк

Avto plac MT AUTO

МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила.

14 Години на пазарот докажан квалитет

Сите наши возила се претходно проверени и се со платени давачки до регистрација.

ЛОКАЦИЈА: ул.15-ти Корпус - Охрид, магистрален пат према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол.

Facebook: MT AUTO
Instagram: mtauto_ohrid
Телефон за контакт:
 076 877 333
Посети ја страната на нашата продавница

Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол

076877333

http://www.mt-auto.com

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила.

14 Години на пазарот докажан квалитет

Сите наши возила се претходно проверени и се со платени давачки до регистрација.

ЛОКАЦИЈА: ул.15-ти Корпус - Охрид, магистрален пат према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол.

Facebook: MT AUTO
Instagram: mtauto_ohrid
Телефон за контакт:
 076 877 333

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации