Објавени: авг. 26 2023 10:56

Audi A3 Sportback 1.4 TFSI Attraction CNG - Manual - 110 h

ЕУР

Објавени: авг. 26 10:56
Прегледи: 425
Опрема

Additional Options
Climate Control - Automatic
Parking Aid - Rear
Satellite Navigation System
Upholstery - Leather
Alloy Wheels
Electric Windows - Rear
Paint - Metallic
Power Assisted Steering
Seats - Heated Driver
Seats - Heated Passenger
Steering Wheel - Multifunctional
Armrest(s) - Front
Cruise control
Electric Windows - Front
Mirrors External - Electric
Mirrors External - Electric Folding
Mirrors External - Electric Heated
Rain Sensor
Bluetooth interface
Daytime Running Lights
Steering Wheel - Leather
Sunroof electric
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
425
070430321

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации