Оглас од претпријатие Објавени: апр. 08 2024 06:00

Audi A3 1.6 tdi 2011god-MOBIL STEF

ЕУР

Објавени: апр. 08 06:00
Прегледи: 301
AUDI A3 1.6 TDI
2011 GODINA
105 KS
DVA KLUCA
FULL OPREMA
PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA
Опис на линк

Avto Plac Mobil - Stef

Avto Plac za prodazba i zamena na polovni vozila
Посети ја страната на нашата продавница

Lazar Dimitrov br.32a

078403327

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации