Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 24 2022 09:44 Моментално гледате: 1

Audi A3 1.6TDI 110ks S Line 95000km S-Tronic panorama krov

Објавени: ноем. 24 09:44
Прегледи: 2659
Моментално гледате: 1
✔️✔️✔️NAJUBAVO VO MK✔️✔️✔️
🔊🔊95000km(SO NOTARSKA GARANCIJA)🔊🔊
➡️➡️➡️2017GODINA⬅️⬅️⬅️
!!!!ZA VOZILOTO MOZE PROVERKA VO OVLASTEN SERVIS PO VASHA ZELBA!!!!!
S-TRONIC-AUTOMATIC
Модел:AUDI A3 1.6TDI 110KS AIR-RIDE BUISNESS ,/COUPE-SEDAN
Гориво:Дизел
Мотор:1600 cm³ • 110кс Еуро6B
Менувач:AUTOMATIC 7S
Врати:5
Километража: 95000км
ДОПЛОНИТЕЛНИ ИНФОРМАЦИИ:
4 novi gumi 2021 godina !!
Сите стакла,фарови,штопови се иста бројка без удари без грам кит или шминка.Без точка без грепка.
КОЛАТА Е КАКО НОВА БУКВАЛНО.
МОТОР,МЕЊАЧ,ТУРБО,ДИЗНИ,КАРДАН КАКО И СЕКОЕ КОПЧЕ ИСПРАВНИ НА 100%.СЛОБОДНО МОЖЕ ДА ИЗВРШИТЕ ПРОВЕРКА НА ВОЗИЛОТО.
2 Клуча,Сервисна Книшка( Слика во прилог)
Опрема S-LINE:
-Нави AUDI MMI HIGH 8инчи;
-Сончев кров стаклен
-drive active
-Паркинг сензори
-Воздушна амортизација-суспензија;
-фарови адаптивни;
-Дигитална табла;
-Кожен серво волан со команди;
-Ф1 на волан;
-Рекаро салон кожа;
-Електрика на седишта;
-Интериерно амбиентално осветлување;
-Климатроник 2 зонски (исправен лади);
-Борд Компјутер;
-Темпомат;
-Електрика на прозорци и ретровизри(со автоматско затварање);
-Алу Фелни Фабрички S-line;
-ЕСП;
-АБС;
-12XAIRBAG;
-ISOFIX;
-Централно со далечинско;
-Mагленки;
-Завеси на задните седишта;
и мн друго.
Опис на линк

MAKS AUTO EKSLUZIV DOOEL

UVOZ IZVOZ,PRODAZBA NA AVTOMOBILI,GARANCIJA I KVALITET
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

UVOZ IZVOZ,PRODAZBA NA AVTOMOBILI,GARANCIJA I KVALITET
078815881

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации