Оглас од претпријатие Објавени: јан. 17 2020 06:50

Audi A3 2.0tdi 8 ventili dsg s-line 2006

ЕУР

Објавени: јан. 17 06:50
Прегледи: 499
audi a3 s-line 2,otdi 8 ventili 103kw 140ks 2006god avtomatik dsg tiptronik so ful oprema
-klimatronik
-bi xenon
-10xairbeg
-sistem protiv prolizguvanje
-elektrika na stakla i retrovizori
-dva kluca
-tempomat
-dnevni svetla
-dnevni svetla
-aluminski bandazi
-novi gumi
-dva kluca
-bord kompjuter
-svetla za magla
-naslon za raka
-i druga oprema
-voziloto e doneseno od italija
-plateni se site davacki do registracija carina ,tix,xomologacija,prevedeni dokumenti
-bez zameni
--imame golem izbor na vozila
-site koli se so full oprema i plateni davacki do registracija
----elit auto srl auto plac
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации