Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 28 2022 11:30 Моментално гледате: 1

AUDI A3 1.6 TDI (105ps)’’FACELIFT (Go2012) FUL OPREMA

ЕУР

Објавени: ноем. 28 11:30
Прегледи: 382
Моментално гледате: 1
Prodavam Audi A3 1.6 TDI FACELIFT (105Ps) “Km 188141, Go 2012. Kolata e uvezena od Svajcarska sega napraven servis pred 2.000Km Ulje filter na motor, Kolata e uvezen od Svajcarska i e Registriran do 7 Mesec 2023 God. Kolata e vo perfektna sostojba bez nitu edna mala mana.
Od Oprema ima:
-TEMPOMAT
-BORD KOMPJUTER
-KLIMATRONIK(Dvozonska)
-KOZEN VOLAN
-VOLAN SO KOMANDI
-XENON
-ELEK STAKLA
-ELEK RETROVIZORI SO SKLOPUVANJE
-CD/TV RADIO SO AUX, BLUETOOTH i SD CARD
-ABS,ESP,AIRBAG
-NASLONJAC ZA RAKA NAPRED I NAZAD
-ZATEMNATI STAKLA
-ALUMINSKI BANDASI 17 Col
-OPOMENA: Kolata se prodava samoo KESSSS...
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации