Оглас од претпријатие Објавени: јун. 20 2022 10:17

Audi A3 1.9TDI 105ks uvoz Belgija 2006 extra

ЕУР

Објавени: јун. 20 10:17
Прегледи: 2628
Audi A3 1.9TDI 77kw 105ks Godina 2006 Full oprema funkcionalno sve 4 novi gumi so al bandasi 2 kluca Servisna kniska 227.000km Uvoz Belgija plateni site davacki do registracija,Voziloto e vo odlicna sostojba redovno servisirano i odrzavano. Povekje info 077 742 464 /070 367 472 Cena 5650€

Avto St-Si placot se naogja vo Naselba Pintija na samiot pat sproti Mlecniot restoran Vatasa
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации