Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Audi A3 1.6 TDI s line sportback facelift perfektno

0 ЕУР

Се продава од: Приватно лице 19 јан. 11:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Audi
Модел
A3
se prodava audi a3 1.6 tdi, s-line, facelift verzija so najnoviot motor (euro 5 standard), proizvedeno 11/2009 godina (prva registracija 2010), sportback verzija so zadni led svetla, sega uvezena od germanija i plateni site davački do registracija, full opremen avtomobil, so originalni (213.000km), mnogu mala potrosuvačka, redovno servisiran i odrzuvan, karoseriski vo odlična sostojba, perfekten motor i enterier:

✔ klimatronik (dvozonski)
✔ start stop sistem
✔ led zadni svetla
✔ parking senzori
✔ kožen volan
✔ komandi na volan
✔ board computer
✔ greaci na sedista
✔ fabricki 17' aluminiumski bandazi so odlicni zimski gumi (m+s)
✔ centralno zaklucuvanje so 2 x originalni kluca
✔ elektrika na retrovizori i prozorci
✔ greaci na retrovizori
✔ podesuvanje po visina na volan
✔ abs
✔ airbags
✔ esp
✔ aux povrzuvanje
✔ zatemnuvanje na retrovizor
✔ minimalna potrošuvacka (4.5 l/100 km)

☎ kontakt telefon: 072-734-034 ☎

Приватно лице
 
072-734-034
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации