Оглас од претпријатие Објавени: јул. 24 2024 10:36

AUDI A4 30 2.0 TDI PROIZVEDENO 2019 S-TRONIC AUTOMATIC

ЕУР

Објавени: јул. 24 10:36
Прегледи: 375
AUDI A4 30 2.0 TDI PROIZVEDENO 2019 BUSINESS EDITION S-TRONIC AUTOMATIC PERFEKTNA SOSTOJBA REDOVNO SERVISIRANO I ODRZUVANO, AUTO GRUP VRSI PRODAZBA UVOZ OTKUP RAZMENA NA AVTOMOBILI GOLEM IZBOR NA AVTOMOBILI.

PISMENA GARANCIJA NA IZMINATI KILOMETRI

DIREKTEN UVOZ OD OVLASTEN DILER VO EU

POSREDUVAME PRI KOMPLETNA REGISTRACIJA OD NASA STRANA

KOMPLETNA SERVISNA ISTORIJA ZA SEKOE VOZILO

CELATA PONUDA NA AVTOMOBILI MOZETE DA JA POGLEDNETE NA SLEDNIOT SAJT autogrup2015.mk
Опис на линк

AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE

Prodazba Uvoz i Razmena na Avtomobili. LICE ZA KONTAKT IVICA. 
Посети ја страната на нашата продавница

Metodija Andonov - Chento Прикажи на мапата

071866806

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации