Објавени: ноем. 12 2022 12:08

Se prodava Audi A4 1.9TDI 2003godina

ЕУР

Објавени: ноем. 12 12:08
Прегледи: 334
Prodavam Audi A4 2003 godina.
-Ima pominato 243000km
-Mal servis napraven pred 3000km
-Smeneti komplet kaisi i zategaci pred 5000km
Od dodatna oprema ima:
-audi concert radio
-6x airbag
-rezervna guma
-pernicinja vo sediste
-dvozonska klima
-board computer
-toera aluminiumski bandazi 16ki
Ne e potrebno dopolnitelno vlozuvanje vo kolata, moze da se vidi.
<Cenata ne e fiksna>
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации