Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 23 2022 10:15

Audi A4 2.0 Tdi 105 Kw Auto Plac Zurich

Објавени: ноем. 23 10:15
Прегледи: 431
Audi A4 2.0 Tdi 105 Kw

PROIZVODSTVO 2008 GODINA
POMINATI: 113.00 KM MOZE PROVERKA
NOVO SEGA DONESENO OD SVAJCARIJA
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA

SO FULL OPREMA:


KLIMATRONIK
ABS
SERVO
AIRBAG
BORD KOMPJUTER
TEMPOMAT
NAVIGACION
PARKING SENSORI
BLUETOOTH
2x USB AUDIO INTERFEJS, 2x AUX
TV GOLEM EKRAN
ELEKTRICNI STAKLA
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
CENTRALNA BRAVA SO DALINSKI
SERVISNA KNISHKA
NASLON ZA RAKA
4 NOVI GUMI
I MNOGU DRUGO...
POVELETE

BEZ ZAMENI BEZ ZAMENI

>>> EKSTRA E <<<


VI NUDI I MNOGU DRUGI VOZILA STO SU DONESENI OD SVAJCARIJA,I SEKOJ AVTO IMA SERVISNA KNISHKA REALNA KILOMETRAZA I ZA SEKOJ AVTO DAVAMO GARANCIJA. >>POVELETE<<

AUTO PLAC ZURICH

INFO:
070-755-380 070-700-004


FACEBOOK:Auto Plac Zurich
Опис на линк

AUTO PLAC ZURICH

PRODAZBA NA POLOVNI UVEZENI BENZIN I DIZEL VOZILA OD SITE POZNATI MARKI ISKLUCIVO UVEZENI OD: **SVAJCARIJA** SO >>GARANCIJA<<
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

PRODAZBA NA POLOVNI UVEZENI BENZIN I DIZEL VOZILA OD SITE POZNATI MARKI ISKLUCIVO UVEZENI OD: **SVAJCARIJA** SO >>GARANCIJA<<
kumanovo 070-755-380070-700-004 https://AUTO PLAC ZURICH

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации