Објавени: септ. 20 2022 11:12

Audi A4 2.0TDI Sport S so virtuelna tabla 190ks avtomatik

Објавени: септ. 20 11:12
Прегледи: 401
Се продава одлично Audi A4 2.0TDI Sport S со виртуелна табла140kw/190ks
Автоматски менувач S-Tronic 7+R
Произведена 9 месец 2017 година.
Километража: 165 000км со гаранција за километри.
Нов увоз од Германија со платени сите давачки до регистрација
(царина, tuv, хомологација, преводи).
Автомобилот е буквално без никаква забелешка, како козметички така и механички, менувач, подвозје, мотор и компоненти околу него без коментар !!!
Автомобилот е како нов- реални километри со сервисна историја.
Економично возило со потрошувачка 5L.
Поседува високо ниво на опрема:
S-Tronic автоматски менувач
Спортски ентериер
Темпомат
Кожен мултифункционален волан со F1 шифтер на воланот.
Климатроник
Drive select
Start / Stop
Мултимедиа
Навигација
Esp против пролизгување
Abs
Isofix
12v exit
Bi-Xenon
LED дневни светла
Keyless палење на возило
Непушачко возило
Сервотроник
Помош при кочење/ помош при кочење во итни ситуации/ помош при кочење во град/ помош при наидување на пешак на пат/ предупредување за судир
Спортски седишта
Греачи во седишта
Bluetooth мобилна конекција
Ел. прозорци
Склопливи ретровизори со подгрев
Автоматско затемнување на стакла
Сензор за дожд
Сензор за светлина
Паркинг сензори
Aux exit
USB exit
Електронски пренос на сила на кочење
Anti-lock braking system (ABS)
Автоматско подесување на далечина на светла
ЛЕД Дневни светла
Адаптирачки светла
Светла за сите временски услови

БЕЗ ЗАМЕНИ
Контакт: 070 608 222
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации