Оглас од претпријатие Објавени: мај 02 2022 05:51

Audi A4 Avant business line 2.0tdi 150hp registrirana

ЕУР

Објавени: мај 02 05:51
Прегледи: 3797
Kolata ima prodolzena garancija koja vazi uste 1 godina
Kolata e registrirana do 12.2022
Realni kilometri so elektronska servisna kniska
Novi letni gumi Goodyear
Bi-Xenon
F1 Shift - Tiptronic
Keyless Go
Lane assist
LED Packet
PreCrash Audi PreSense Bezbednosen Sistem
ABS
Airbag
Audi Drive Select
AUDI MMI
Auto Hold
Cruise Control
Speed Limit
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Start-Stop Sistem
Аluminiumski bandasi 16"
El. Skloplivi retrovizori
Elektricni prozori
Elektricni retrovizori so greac
Klimatrinic 3 ozonski (display verzija)
Kozen volan
Komandi na volan
Merac na pritisok vo Gumi TPMS
Navigacija
Parking Senzori
Priprema za telefon
USB Polnac
Senzori za dozd
Business packet sedista
Greaci na predni sedista
Centralna brava so 2 kluca
Опис на линк

Race Car Company

Race Car Company 
Ви ги нуди најдобрите половни автомобили по поволни цени!
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Race Car Company 
Ви ги нуди најдобрите половни автомобили по поволни цени!
Metodija Andonov Cento 13 0038976240188 https://www.rcc.mk

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации