Оглас од претпријатие Објавени: дек. 06 2022 05:56

Audi A4 2.7 TDI automatic individual 09

ЕУР

Објавени: дек. 06 05:56
Прегледи: 1741
AUDI A4 2.7TDI INDIVIDUAL
GOD. NA PROIZV 12/2008
POM.KM.224.000
AUTOMATIC-TIPTRONIK
FULL OPREMA:KLIMATRONIK LED XENON NAVIGACIJA ABS AL BANDASI SERVO MAGLENKI CENTRALNO AIRBAG....
UVOZ OD R.GERMANIJA
PLATENI DAVACKI DO REG.

AUTOLOGISTIK
070/305-695
071/304-420
Опис на линк

AUTOLOGISTIK

Uvoz i prodazba na polovni automobili
Посети ја страната на нашата продавница

bul. Aleksandar Makedonski BB

070305695

https://www.autoplac.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации