Објавени: окт. 03 2023 02:33

Audi A6 C7 3.0TDI V6 165.000km

ЕУР

Објавени: окт. 03 02:33
Прегледи: 5
Voziloto e vo perfektna sostojba bez udari bez vlozuvanja napraven kompleten servis smeneti komplet kocnici diskovi i plocki drzaci na motor i menjac
so servisna kniska i 3 kluca realna km moze proverka kade sakate
Full oprema business soncev krov Multitronic 8brzini bose ozvucuvanje 4 zonska klima memorija na sedista koza so alkantara greaci led ambient vnatre nadvor i dr
novi gumi 2023 doaga so plus 4 gumi zimski 1 sezona so bandazi
diplomatsko vozilo kupeno od ambasada vtor sopstvenik
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
5
077997991

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации