Објавени: мај 25 2023 06:12

AUDI A6 mild hybrid quattro

Објавени: мај 25 06:12
Прегледи: 242
Audi A6 45 TDI V6 231 HP Quattro AUDI PLUS OFICIJALNA GARANCIJA 1 godina 110 points AUDI check list Motor : MildHybrid-Diesel Godina : 2019 Kilometri : 92.000 Boja: PEARL SCHWARTZ ACC (adaptive cruise control) LANE ASSIST Grejaci na sedista Felni 17”, novi letni gumi-BRIDGESTONE TURANZA LED paket HIGH BEAM ASSIST START-STOP sistem Auto Hold ABS
8 x AirBag
AUDI Multimedia System Kozen volan Komandi na volan S tronik Parking senzori Senzori za dozd na brisaci Wireless CHARGER Elektrika na retrovizori Kompletno servisirana Full oprema! BEZ ZAMENI.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
242

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации