Објавени: јун. 17 2022 09:54

AUDI A6 3.0 TDI QUATRO 3X S-LINE 🇨🇭🇨🇭🇨🇭

ЕУР

Објавени: јун. 17 09:54
Прегледи: 668
AUDI 3.0 TDI 3X S-Line QUATRO 245 KS
VITI-GODINA 2012/2011
KM- 195.200
CENA 21.000 EURO
KONTAKT 078 337 045

Vetura tani është e ardhur nga Zvicrra i ka të paguara gjitha të dhënat deri në regjistrim nga pajisja Full Opsion niveli më i lartë 3x S Line me 2 par felne me goma(verë dhe dimër)tani e servisiuar në gjendje perfekte

Колата е сега увезена од Шфајцарија платени се сите давачки до регистрација од опрема Фул највисоко ниво што нуди а6 3xS-Line пакет,со 2 пара фелни со гуми(летни и зимски) сега е сервисирана во перфектна состојба.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации