Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 28 2022 02:49

AUDI A6 2.7 TDI QUATTRO "TOP SOSTOJBA" 🔥🔥🔥

ЕУР

Објавени: ноем. 28 02:49
Прегледи: 292
Audi A6 2.7 TDI Quattro 2006/05 God vo Makedonska Sobracajna. Kolata e Uvezena od Svajcarska i e Reg 10 Mesec 2023 God. Sega e Napraven Servis Ulje i Filtri pred 1.000 KM. Kolata e Vo Top Sostojba Bez Nitu Edna Mala Mana.
Od Oprema ima:
-SPORT SEDISTA
-KOZEN KAFEAVEN INTERIER
-TEMPOMAT
-BORD KOMPJUTER
-KLIMATRONIK
-KOZEN VOLAN
-KOMANDI NA VOLAN
-NAVIGACIJA
-ELEK SEDISTA
-GREACI NA SEDISTA
-ELEK STAKLA
-ELEK RETROVIZORI
-NASLONJAC ZA RAKA NAPRED I NAZAD
-CD RADIO FABRICKI SO TV-DVD
-MAGLENKI
-MAKAGON
-ALUMINSKI BANDASI 18 COL SO NOVI GUMI ZIMSKI
-ZATEMNATI STAKLA SO A-TEST
-MOZE ZAMENA SO VASA DOPLATA ZA ZAMENA CENATA E 6.800 € A ZA KESSS IMA PROSTOR SAMOO NA LICE MESTO..
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации