Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 26 2022 03:03

Audi A6 3.0 TDI quattro S-LINE top sostojba

ЕУР

Објавени: ноем. 26 03:03
Прегледи: 1513
Audi A6 3.0TDI Quattro S-Line 224Ps 2005/04 God vo Makedonska Sobracajna. Kolata e Uvezena i e Reg 12 Mesec 2022 God. Kolata e Vo Top Sostojba Bez Nitu Edna Mala Mana.
Od Oprema ima:
-GOLEMA NAVIGACIJA
-XENON / BI XENON
-TEMPOMAT
-BORD KOMPJUTER
-KLIMATRONIK (Dvozonska)
-KOZEN VOLAN TROKRAKEN
-KOMANDI NA VOLAN
-F1 (Brzini Na Volan)
-KOZEN INTERIER
-SPORT SEDISTA
-ELEK SEDISTA
-GREACI NA SEDISTA
-ELEK STAKLA
-ELEK RETROVIZORI SO SKLOPUVANJE
-NASLONJAC ZA RAKA NAPRED I NAZAD
-CD RADIO FABRICKI SO TV-DVD
-PRSKALKI ZA FAROVI
-MAGLENKI
-ALUMINSKI BANDASI 18 COL SO NOVI GUMI ZIMSKI
-ZATEMNATI STAKLA
-MOZE ZAMENA SO VASA DOPLATA ZA ZAMENA CENATA E 6.800 € A ZA KESSS IMA PROSTOR SAMOO NA LICE MESTO..
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации