Оглас од претпријатие Објавени: дек. 06 2022 11:42

Audi A7 3.0TDI 245ks quatrro matrix 8G 2XS LINE MAKSAUTO

Објавени: дек. 06 11:42
Прегледи: 1801
✔️✔️✔️ EDINSTVEN MODEL✔️✔️✔️
🔊🔊🔊2X S-LINE🔊🔊🔊
➡️➡️➡️1GODINA GARANCIJA⬅️⬅️⬅️
Модел:AUDI A7 3.0TDI 245KS QUATRRO 4X4 MATRIX AIR-RIDE BUISNESS ,/COUPE-SEDAN
Гориво:Дизел
Мотор:3000 cm³ • 245кс Еуро5B
Менувач:AUTOMATIC 8S
Врати:5
Километража: 219000км со полна сервисна историја од АУДИ
ДОПЛОНИТЕЛНИ ИНФОРМАЦИИ:
Увоз од Италија.Платени сите давачки до регистрација.
4 Glanc novi gumi 2020 godina !!
Сите стакла,фарови,штопови се иста бројка без удари без грам кит или шминка.Без точка без грепка.
КОЛАТА Е КАКО НОВА БУКВАЛНО.
МОТОР,МЕЊАЧ,ТУРБО,ДИЗНИ,КАРДАН КАКО И СЕКОЕ КОПЧЕ ИСПРАВНИ НА 100%.СЛОБОДНО МОЖЕ ДА ИЗВРШИТЕ ПРОВЕРКА НА ВОЗИЛОТО ВО ПОРШЕ МАКЕДОНИЈА.
4 Нови гуми,3 Клуча,Сервисна Книшка( Слика во прилог)
Опрема:
-Нави AUDI MMI HIGH 8инчи;
-Воздушна амортизација-суспензија;
-Matrix фарови адаптивни;
-Автоматски спојлер;
-Дигитална табла;
-Кожен серво волан со команди;
-Ф1 на волан;
-Греачи на седишта;
-Рекаро салон крем кожа;
-Електрика на седишта;
-Интериерно амбиентално осветлување;
-Климатроник 4 зонски (исправен лади);
-Борд Компјутер;
-Темпомат;
-Електрика на прозорци и ретровизри(со автоматско затварање);
-Алу Фелни Фабрички Sline;
-ЕСП;
-АБС;
-12XAIRBAG;
-ISOFIX;
-Централно со далечинско;
-Mагленки;
-Завеси на задните седишта;
и мн друго.
Опис на линк

MAKS AUTO EKSLUZIV DOOEL

UVOZ IZVOZ,PRODAZBA NA AVTOMOBILI,GARANCIJA I KVALITET
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

UVOZ IZVOZ,PRODAZBA NA AVTOMOBILI,GARANCIJA I KVALITET
078815881

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации