Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Audi A8 4.0

12 000 ЕУР

Се продава од: Filip Nikolov 29 ноем. 21:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Штип
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A8
Kolata e vo odlicna sotojba redovno servisirana vo oficijalen servis i ima plus 4 zimski gumi so bandazi 18
Filip Nikolov
 
078466066
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации