Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Audi A6 allroad 3.0 BiTurbo 320hp

38 000 ЕУР

Се продава од: Marko Вчера 14:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Караван
Марка
Audi
Модел
Allroad
Prodavam

Audi A6 ALLROAD 3.0 BiTurbo 320hp

09/2015

125.000km

Kupeno od salon Audi - Regensburg, servisirano i odrzuvano vo Porsche Skopje(ima servisna kniska);

2 seta letni/zimski(novi) gumi i 2 seta(18inch i 19inch) orginal allroad bandasi;

Zamena moze samo za ponov SUV 4x4, so moja doplata.


Marko
 
070386235
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации