Оглас од претпријатие Објавени: јун. 16 2022 09:59

AUDI Q2 1.6 TDI 85KW SPORT EDITION PERFEKTNA

ЕУР

Објавени: јун. 16 09:59
Прегледи: 708
Audi Q2 1.6 TDI 85kw 2017 godina Euro 6 Sport Edition so visoko nivo na oprema i 2 kluca donesena od Holandija so plateni site davacki do registracija vo perfektna sostojba vredi da se vidi !

Kristijan : 078/353-289
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации