Објавени: септ. 14 2021 08:39

Audi Q5 TDI Quattro Automatik 245ks

ЕУР

Објавени: септ. 14 08:39
Прегледи: 592
Kolata e vo top stanje nema nikokov incident socuvana kako nova sega napraven servis golem i redoven so pominati 207400km jas ja imam kupeno licno od Germanija od Koln od ovlasten diler za Audi kolata vredi da se vidi mnogu socuvana i vnatresno i nadvoresno jas sum vtor gazda, staveno e slika so nemacki tablici od koln.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации