Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 18 2022 04:33

AUDI Q5 3.0TDI 4X4 QUATTRO-11

ЕУР

Објавени: ноем. 18 04:33
Прегледи: 1063
AUDI Q5 3.0TDI 4X4 QUATTRO
GOD NA PROIZV.12/2010
POM KM .191.000
OPREMA;
-2 KLUCA
-START STOP SISTEM
-KLIMATRONIK
- CD, SD, AUX
-AUTO HOLD
-MOTOR EURO 5
-TEMPOMAT
-MAGLENKI
-KLIMARTONIK DVO ZONSKI (KLIMATA RABOTI)
-20'ka BANDAS
-PLATENI SITE DAVACKI DO REG.
-UVEZENO OD DANSKA

AUTOPLAC AUTOLOGISTIK
071/304-420
070/305-695


Опис на линк

AUTOLOGISTIK

Uvoz i prodazba na polovni automobili
Посети ја страната на нашата продавница

bul. Aleksandar Makedonski BB

070305695

https://www.autoplac.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации